Deluxe z łóżkami małżeńskimi

Pokoje Standard

Pokoje Trzyosobowe

Pokoje Czteroosobowe

Apartament Junior Suite

Studio trzyosobowe standard

Hotel z historią

Hotel Spichlerz w Kazimierzu Dolnym zajmuje jeden z wyjątkowych budynków dzięki czemu poczujesz klimat tego wyjątkowego miejsca. Powstał w 1636 r. i malowniczo wpisał się w krajobraz bulwaru nad Wisłą. Jest wymarzonym miejscem wypoczynku.

Same spichlerze to wyjątkowa w skali kraju grupa zabytków. Choć  wybudowanych około 60 przetrwało do naszych czasów tylko 11, dobitnie świadczą one o wspaniałej przeszłości Kazimierza. Spichlerz Kobiałki przy ul. Krakowskiej 61 gdzie znajduje się hotel  to ostatni w ciągu kazimierskich spichlerzy zachowanych w całości.

Budynek  pozostawał w ruinie do połowy XIX w. W latach 1949 – 51 został adaptowany według projektu Karola Sicińskiego na  schronisko turystyczne PTTK. Kolejny remont miał miejsce po pożarze z 1972 r. W latach 1975 – 76 według projektu architekta B. Kulawczuka został odremontowany.

Informacje

Do dyspozycji Gości jest oddanych 26 pokoi umieszczonych na 3 piętrach, w tym pokoje dwuosobowe, trzyosobowe, czteroosobowe oraz 2 wyjątkowe apartamenty. Pokoje 3 i 4 osobowe to studia.

Pokoje wyposażone zostały w zestaw do przygotowania herbaty lub kawy, odbiorniki TV. Internet WiFi dostępny jest w całym obiekcie.

W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem, kosmetykami.

Hotel oprócz obszernego foyer hotelowego, baru, posiada także restaurację na ok 60 osób.
W menu znajdziemy zarówno dania mięsne jak i dla wegetarian.

Obiekt położony jest w parku, na zewnątrz udostępniony jest grill, miejsce na ognisko, stoliki z parasolami. Przy hotelu znajduje się darmowy duży parking, dostępny także dla autokaru.

Hotel posiada także sale konferencyjną dla 60 osób o powierzchni ok. 140 m2, która znajduje się na pierwszym piętrze. Posiada projektor, nagłośnienie, tablicę. Bezpośrednio z sali konferencyjnej można wejść do loggii.

Na życzenie klientów, obsługa hotelowa może przygotować program rozrywkowo-artystyczny, imprezę integracyjną, urodzinową, wesele czy warsztaty taneczne. Obiekt dysponuje salą z dużymi lustrami na jednej ze ścian.

 

Spacery klimatycznymi uliczkami, aromatyczna kawa w ogrodzie, wyjątkowa kuchnia pieszcząca kubki smakowe – a wszystko to w oryginalnym spichlerzu z 1636 r.

Zapraszamy serdecznie do nas o każdej porze roku. Z nami nie będziesz się nudził.
Udany nocleg jest świetną bazą na udany dzień!

Wszystkie nasze pokoje wyposażone są w łazienki, TV, internet.

Rezerwacja

606 901 157

Zadzwoń do nas - pytaj o co zechcesz 🙂

Rezerwuj obiekt

Sprawdź dostępność

    The Cappa